Про проведення громадських слухань щодо перейменування об’єктів топоніміки у місті Харкові

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

Від 2015-10-28 р. № 655


З метою вивчення громадської думки територіальної громади міста з питання перейменування об’єктів топоніміки у місті Харкові, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, згідно з ч. 6 ст. 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 № 317-VIII, відповідно до Статуту територіальної громади міста Харкова, затвердженого рішенням 14 сесії Харківської міської ради 5 скликання від 04.07.2007 № 121/07 (зі змінами), керуючись ст.ст. 13, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради:

ВИРІШИВ:

1. Призначити за ініціативою виконавчого комітету Харківської міської ради загальноміські громадські слухання з питання перейменування об’єктів топоніміки у районах м. Харкова на 10 листопада 2015 року о 18.30 годині:

1.1. У Дзержинському районі м. Харкова у будівлі Адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, просп. Леніна, 17-А.

1.2. У Жовтневому районі м. Харкова у дитячій школі мистецтв за адресою: м. Харків, вул. Конєва, 17.

1.3. У Київському районі м. Харкова у будівлі Адміністрації Київського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків,  вул. Чернишевська, 55.

1.4. У Комінтернівському районі м. Харкова у великій залі Адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 42.

1.5. У Ленінському районі м. Харкова у великій залі Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Карла Маркса, 34.

1.6. У Московському районі м. Харкова у конференц-залі Адміністрації Московського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Юр'ївська, 13.

1.7. В Орджонікідзевському районі м. Харкова у будинку культури за адресою: м. Харків, вул. Другої П`ятирічки, 38.

1.8. У Фрунзенському районі м. Харкова у великій залі Адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради, 2 поверх, за адресою: м. Харків, просп. Маршала Жукова, 17.

1.9. У Червонозаводському районі м. Харкова у великій залі Адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 11.

1.10. З питання перейменування об’єктів топоніміки міста Харкова -
на 11 листопада 2015 року о 18.30 годині у кіноконцертному залі «Україна» за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 35.

2. Затвердити склад посадових осіб, які будуть брати участь у громадських слуханнях (додаток).

3. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради надати до Департаменту організаційної роботи Харківської міської ради пропозиції щодо включення посадових осіб, відповідальних за своєчасну та якісну підготовку громадських слухань. 

4. Департаменту організаційної роботи Харківської міської ради (Борисенко Д.М.):

4.1. Узагальнити пропозиції адміністрацій районів Харківської міської ради щодо включення посадових осіб, відповідальних за своєчасну та якісну підготовку громадських слухань.

4.2. Сформувати перелік виконавчих органів та посадових осіб, відповідальних за своєчасну та якісну підготовку громадських слухань.

4.3. Сформувати склад підготовчих комітетів з проведення загальноміських громадських слухань, визначити відповідальних за підготовку слухань.

5. Запросити на загальноміські громадські слухання:

Багалій
Ольгу Юріївну

заступника голови Харківської правозахисної групи;

Карпенка Івана Васильовича

декана філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктора філософських наук, професора;

Куделка
Сергія Михайловича

кандидата історичних наук, професора, директора Центру краєзнавства ім. П.Т. Тронька Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

Парфіненка Анатолія Юрійовича

завідуючого кафедрою туристичного бізнесу факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидата історичних наук, доцента;

Посохова Сергія Івановича

декана історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, доктора історичних наук, професора;

Скирду
Валерія Володимировича

кандидата історичних наук, доцента історичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

Танько
Раїсу Іванівну

відповідального секретаря Харківської організації Товариства охорони пам’яток історії та культури України (за згодою);

Черемського
Костянтина Петровича

голову правління Фонду національно-культурних ініціатив ім. Гната Хоткевича.

6. Доручити:

6.1. Першому заступнику міського голови Терехову І.О. бути головуючим на загальноміських громадських слуханнях щодо перейменування об’єктів топоніміки у місті Харкові.

 6.2. Головам адміністрацій районів міста Харкова бути головуючими на загальноміських громадських слуханнях з питання перейменування об’єктів топоніміки у районах міста Харкова.

7. Секретарю Харківської міської ради не пізніше ніж за 7 днів до дня проведення громадських слухань забезпечити:

7.1. Оприлюднення інформації про дату, час та місце проведення громадських слухань в офіційному друкованому виданні Харківської міської ради – газеті «Харьковские известия» та на офіційному сайті Харківської міської ради в мережі Інтернет (www.city.kharkov.ua).

7.2. Створення належних умов для роботи підготовчих комітетів
з проведення громадських слухань.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Терехова І.О. 

Міський голова                                                                    Г.А. Кернес

Пакет документів (завантажити)
Друкувати