Розпорядження Харківського міського голови №8/1 від 11.03.2019 "Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про вибори Президента України» з обмеження ведення передвиборної агітації"

З метою недопущення порушень строків розміщення агітаційних матеріалів у зв’язку з підготовкою і проведенням чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, на виконання вимог ч. 2 ст. 57, ч. 17 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (Богач О.А.): Інспекції з благоустрою та екології м. Харкова Управління екології та благоустрою Департаменту комунального господарства Харківської міської ради (Єрьоміна О.С.), КП електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» (Куян О.В.); Департаменту житлового господарства Харківської міської ради (Нехорошков Р.Б.): КП «Жилкомсервіс» (Мальований Г.О.), КП «Харківблагоустрій» (Слівінська К.І.); КП «Міський інформаційний центр» (Кутоманов Д.Є.) у межах повноважень забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів з 24 години 29 березня 2019 року на стендах, дошках оголошень та в інших місцях, відведених для розміщення матеріалів передвиборної агітації.
  2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити опублікування розпорядження на офіційному сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету у встановленому порядку.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на голів адміністрацій районів Харківської міської ради. 

 
Міський голова                                                                     Г.А. КЕРНЕС

 

Друкувати