У Харкові відремонтують понад 500 дитячих та спортивних майданчиків
04 березня 2015 12:41 ЖКГ
У Харкові відремонтують понад 500 дитячих та спортивних майданчиків У 2015 році в Харкові планують відремонтувати 511 дитячих та спортивних майданчиків.

Про це сьогодні, 4 березня, повідомив заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Ігор Малюгов.

Він нагадав, що торік підприємство прийняло на баланс 2285 дитячих і спортивних майданчиків і відремонтувало 435.

«Під час осіннього огляду було встановлено, що ще понад 500 майданчиків потребують ремонту. Ламаються, в основному, дерев'яні елементи - пісочниці, гойдалки-балансири, каруселі. Зараз у нас у цеху виготовляються ремонтні комплекти на рік. Заготовлено вже 80 пісочниць, 79 гойдалок-балансирів, закуплена фарба, підшипники тощо. Як тільки погода дозволить, ми одразу почнемо ремонт. Більшість аварійних елементів на майданчиках плануємо відремонтувати протягом весняного двомісячника з благоустрою, все інше - впродовж літа», - повідомив Ігор Малюгов.

За його словами, цього року на прибудинковій території також продовжать установку нових майданчиків. Всього планується встановити 209 дитячих та спортивних майданчиків, які теж будуть прийняті на баланс підприємства.

Крім того, повідомив Ігор Малюгов, працівники підприємства планують відремонтувати як мінімум 215 лавочок на дитячих майданчиках і на прибудинковій території.


Друкувати
Останні новини