Величезну водну гірку ще раз привезуть до Харкова
19 червня 2016 16:25 Суспільство
Величезну водну гірку ще раз привезуть до Харкова Атракціон «Водяна гірка «Water Hill», який 18-19 червня працює на Клочківському узвозі, ще раз привезуть до Харкова приблизно за місяць.

Про це сьогодні повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Сьогодні тут дуже багато харків'ян, і лунає чимало прохань, щоб цей атракціон продовжував працювати і далі. Тому ми з організаторами зараз домовляємося, щоб вони знову приїхали до Харкова за 3-4 тижні. І думаємо вибрати інше місце для атракціону - з більш крутим спуском», - зазначив Ігор Терехов.

Перший віце-мер і директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко двічі спустилися з 300-метрової гірки.

«Цим атракціоном ми хотіли влаштувати свято для жителів і гостей міста, і, судячи з реакції відвідувачів, нам це вдалося! Люди з радістю сприйняли цю ідею, тим більше в такі спекотні дні. З погодою в даному випадку пощастило! Організація теж виявилася на високому рівні: тут створені всі умови для комфортного проведення часу, є роздягальні, туалети, а сама гірка - повністю безпечна», - зазначив Ігор Терехов.

За даними організаторів, вчора атракціон відвідали понад 5 тис. осіб, які зробили 20 тис. спусків. Також на атракціоні побувало близько 600 дітей-пільговиків.

Нагадаємо, що це перший подібний атракціон в Україні.

Друкувати
Останні новини