У Харкові відбувся фестиваль національних культур
08 жовтня 2020 19:57 Міжнародне співробітництво
У Харкові відбувся фестиваль національних культур Гала-концерт XIV Міського фестивалю національних культур «Харків - наш дім» пройшов сьогодні, 8 жовтня, у Муніципальному центрі культурних ініціатив.

У заході взяли участь творчі колективи більше 20 національно-культурних об'єднань міста. Вони виконали традиційні танцювальні та музичні композиції своїх країн.

На початку концерту начальник відділу з роботи з об'єднаннями громадян Харківської міської ради Микита Стерін подякував учасникам фестивалю за активну життєву позицію.

«Сьогодні ми проводимо фестиваль в умовах карантину, і я дуже радий, що фестиваль все-таки відбувся і я маю можливість вітати вас у цій залі. Разом з вами ми реалізували багато цікавих починань, стали однією командою. Сподіваюся, надалі ми продовжимо нашу плідну співпрацю. Зі свого боку ми будемо намагатися і далі підтримувати ваші ініціативи», - сказав Микита Стерін.

Він також зазначив, що міська рада намагається робити все, щоб представникам різних національностей у місті Харкові жилося комфортно. І фестиваль національних культур є одним із тих заходів, які покликані об'єднувати людей, навчати суспільство толерантного ставлення один до одного і представляти багатство культур інших національностей.

За активну участь у фестивалі «Харків - наш дім» представникам національно-культурних об'єднань вручили нагороди.

Зазначимо, що в Харківській області проживають представники понад ста національностей і народностей. У місті зареєстровано понад 70 національно-культурних об'єднань й працюють близько 20 недільних шкіл з поглибленим вивченням національних мов і традицій. Найбільш численні національності Харкова - українці, росіяни, білоруси, євреї, вірмени, азербайджанці, грузини, татари.

Друкувати
Останні новини