В Україні проходить конкурс на звання кращого благодійника 2020 року
13 січня 2021 13:56 Суспільство
В Україні проходить конкурс на звання кращого благодійника 2020 року Триває прийом заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна», який проводиться вже 14-й рік поспіль.

Як повідомили в Асоціації благодійників України, цей конкурс є єдиним загальнонаціональним проєктом, у рамках якого визначаються кращі благодійники, меценати, волонтери та найефективніші благодійні ініціативи в країні.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (крім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства. До заявки необхідно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проєкту.

Цього року переможців визначатимуть у 16-ти основних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях (у заявці обов'язково вказати номінацію/ї, в яких заявка братиме участь). Детальніше з усіма номінаціями, а також з формою заявки на участь у конкурсі можна ознайомитися тут.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться навесні 2021 року в Києві. Переможці будуть нагороджені статуетками «Ангел добра», дипломами та призами.

Зазначимо, що Харківська міська рада щорічно підтримує благодійні проєкти, спрямовані на підтримку соціально незахищених верств населення, людей з інвалідністю, дітей з важкими захворюваннями, сімей вимушених переселенців та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини