Ігор Терехов: Ситуація з опаленням на Павловому Полі складна, але керована
20 січня 2021 17:48 ЖКГ
Ігор Терехов: Ситуація з опаленням на Павловому Полі складна, але керована Робота з відновлення теплопостачання у будинках харків'ян на Павловому Полі проводиться цілодобово.

Про це сьогодні, 20 січня, повідомив журналістам секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що аварійна ситуація виникла через неякісну підготовку «Харківських теплових мереж» до опалювального сезону.

«Підбиваючи підсумки фінансування минулого року, можу сказати, що на «Харківські теплові мережі» було виділено безпрецедентні суми. Це близько 3 млрд грн. - з міського бюджету та Світового банку. Як я вже казав, підприємство стало своєрідною «чорною дірою». Тому сьогодні на апаратній нараді я ретельно розбирався і сам виїжджав на цю котельню. Можу вам сказати, що ситуація не з легких, але ми цю проблему усунемо. Новий кризовий менеджер, який буде призначений на «Харківські теплові мережі», з нашою допомогою цю ситуацію повністю вирівняє», - зазначив Ігор Терехов.

Він також повідомив, що новий генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» буде представлений найближчим часом. За словами Ігоря Терехова, це буде грамотний керівник з великим досвідом виведення підприємств із кризових ситуацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини