У Слобідському районі відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня
01 березня 2021 15:18 Місто
У Слобідському районі відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся 1 березня в БК «Металіст» (вул. Плеханівська, 77).

Зі святом, що наближається, робітниць і співробітниць підприємств та установ району привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що дуже приємно перший весняний день провести в такій милій жіночій компанії, оскільки саме жінки є головним стимулом для чоловіків у житті і надихають їх на добрі справи.

«Та команда, фундамент якої заклав Геннадій Адольфович Кернес та якою я зараз маю честь і гордість керувати, переважно складається з вас - наші милі жінки. Я впевнений, що цій команді під силу все - розвивати наше успішне місто Харків, творити добро, вчити дітей, лікувати наших городян, робити все можливе, щоб наш Харків розквітав так само, як сьогодні, в перший день весни, розквітають посмішки на ваших обличчях. Зі святом, наші дорогі, милі, улюблені і рідні жінки!» - сказав Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня Ігор Терехов вручив кращим працівницям установ і підприємств району Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та Подяки міського голови. Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Після урочистої частини присутнім показали мюзикл «Дон Жуан» у виконанні акторів Харківського молодіжного театру «Мадригал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини