У Московському районі «Харківводоканал» капітально ремонтує внутрішньобудинкові системи
11 червня 2021 14:29 ЖКГ
У Московському районі «Харківводоканал» капітально ремонтує внутрішньобудинкові системи Бригади Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» у 2021 році планують провести капремонт внутрішньобудинкових систем у 63 багатоповерхових будинках Московського району.

Про це сьогодні, 11 червня, повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан. за його словами, з початку року вже відремонтували системи у 19 будинках.

Зараз аварійна бригада закінчує заміну внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання в чотирьох під'їздах будинку по вул. Героїв Праці, 37-д.

«У підвалі будинку замінили аварійні внутрішньобудинкові системи холодного водопостачання та водовідведення з п'ятого по восьмий під'їзд - загалом 130 метрів. Також встановили нову запірну арматуру. При проведенні ремонтних робіт намагаємося мінімізувати час відсутності води в квартирах харків'ян», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання і водовідведення ведуться цілий рік, що дозволяє підтримувати внутрішньобудинкові мережі в належному стані та мінімізувати аварійні ситуації.

Загалом у 2021 році заплановано провести ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах в 300 будинках, з яких вже капітально відремонтовано 82.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини