Університет залізничного транспорту може отримати статус національного
15 червня 2021 16:27 Освіта
Університет залізничного транспорту може отримати статус національного Рішення про перейменування Українського державного університету залізничного транспорту було прийнято сьогодні, 15 червня, на засіданні вченої ради вищого навчального закладу.

У заході взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він підтримав рішення вченої ради про надання вишу статусу національного закладу вищої освіти і перейменування в Український національний індустріально-технологічний університет імені Г. М. Кирпи.

Ігор Терехов зазначив, що університет є одним з найвідоміших і авторитетних транспортних вищих навчальних закладів в Україні, тому міська влада звернеться до Міністерства освіти України з відповідним клопотанням.

«Національний - це зовсім інший статус. Я вважаю, що в Харкові повинен з'явитися саме національний університет транспорту. Що стосується присвоєння університетові імені Георгія Кірпи. Я б дуже хотів, щоб університет носив його ім'я, тому що це була легендарна людина. Він дуже багато зробив для розвитку інфраструктури міста. Наприклад, саме під його керівництвом в найкоротші терміни був побудований палац спорту «Локомотив», яким сьогодні із задоволенням користуються всі харків'яни. Будемо докладати всіх зусиль, щоб це сталося якомога швидше», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Георгій Кирпа - Заслужений працівник транспорту України, Герой України (2002), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2002), Державної премії України в галузі архітектури (2003), Почесний залізничник. Помер 27 грудня 2004 р.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини