На проспекті Науки створюють «зелену хвилю»
24 грудня 2021 15:25 Інфраструктура
На проспекті Науки створюють «зелену хвилю» Харківський національний автомобільно-дорожній університет розробив механізм впровадження та ефективного використання «зеленої хвилі» на пр. Науки.

Як повідомили у виші, зараз налагоджується жорстка координація світлофорних об'єктів, що розташовані на пр. Науки, на ділянці від вул. Мінської до пр. Незалежності. Зокрема, було змінено режими роботи світлофорів на перехрестях з вул. Мінською, вул. Новгородською, вул. Космічною, вул. Бакуліна, вул. Культури та пр. Незалежності.

Раніше професорсько-викладацький склад ХНАДУ розробив нову методику розрахунку часу циклу «зеленої хвилі». Потім була проаналізована наявна організація дорожнього руху на пр. Науки та проведені необхідні вимірювання інтенсивності та щільності транспортного потоку.

За розрахунками, дана методика дозволить знизити час проїзду по пр. Науки, на ділянці вул. Мінської до пр. Незалежності та назад, вирівняти транспортний потік, знизити кількість аварійних ситуацій, покращити екологічну складову, а також мінімізувати кількість порушень Правил дорожнього руху щодо дотримання швидкісного режиму та проїзду перехресть.

Зазначимо, що цей проєкт реалізується у рамках Громадського бюджету (бюджету участі).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини