Харківські школярки створили профорієнтаційну гру для підлітків
17 січня 2022 15:13 Суспільство
Харківські школярки створили профорієнтаційну гру для підлітків Команда школярок із Харкова створила профорієнтаційну гру, щоб навчити підлітків навичкам пошуку роботи.

Презентація профорієнтаційної настільної гри «Джоббі» відбулася 14 січня у Харківському ліцеї №8. Її мета - в інтерактивному форматі сформувати та розвинути навички працевлаштування у підлітків. Гра об'єднала елементи діджиталу та рольової гри, щоб зробити процес навчання цікавим та захоплюючим.

Автори проєкту - п'ять харківських школярок, які стали фіналістками інноваційної програми для молоді «UPSHIFT», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Фондом «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Харківської міської ради. У рамках програми дівчата розробили проєкт та отримали фінансову та менторську підтримку для його реалізації.

Під час гри учасники можуть отримати знання про працевлаштування підлітків, трудові права, навчитися вибирати надійні оголошення, складати резюме, проходити співбесіду, долати труднощі на робочому місці.

За словами авторів проєкту, вони планують проводити презентації та саму гру у школах, молодіжних центрах тощо.

«Харківська міськрада завжди відкрита ініціативам, спрямованим на всебічний розвиток та підтримку молоді. У програмі «UPSHIFT Україна» саме молодь пропонує свої ініціативи для вирішення актуальних проблем у молодіжному середовищі, а міська рада є інструментом підтримки та втілення цих ідей», - зазначила начальник Управління у справах сім'ї та молоді Аліна Помазан.

Довідка. «UPSHIFT» - це глобальна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується більш ніж у 40 країнах та об'єднує тренінги з соціальних інновацій, наставництва та фінансової підтримки. Вона пропонує молоді навички ХХІ століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини