Світлана Горбунова-Рубан: Робимо все можливе для якнайшвидшого одужання дітей після ДТП на Окружній
18 січня 2022 16:12 Медицина
Світлана Горбунова-Рубан: Робимо все можливе для якнайшвидшого  одужання дітей після ДТП на Окружній Стан трирічних двійнят, які травмувалися 12 січня в ДТП на Окружній дорозі, покращується.

Про це сьогодні, 18 січня, повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що хлопчика вже відключили від апарату ШВЛ, а дівчинку перевели до дитячого травматологічного відділення міської клінічної лікарні №17.

«Дівчинка адаптована, добре перенесла переїзд. Їй зробили всі необхідні процедури, обидві її ніжки знаходяться на витяжінні. Біля неї увесь час знаходиться бабуся. Хлопчик - все ще в реанімаційному відділенні дитячої нейрохірургії. Йому важко, але його вже відключили від апарату ШВЛ. Він контактний, вже їсть. Маємо надію, що все буде гаразд, і нам вдасться якомога швидше відновити стан здоров’я діточок. Будемо робити для цього все можливе», - зазначила віцемер. 

Нагадаємо, 12 січня в ДТП на Окружній дорозі загинули батьки трирічних двійнят. Дітей з тяжкими травмами було доставлено до міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова. Міська влада надасть сім'ї матеріальну підтримку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини