У Харкові оперативно відновлюють подачу води
15 травня 2022 12:14 ЖКГ
У Харкові оперативно відновлюють подачу води Бригади КП «Харківводоканал» продовжують ефективні роботи щодо відновлення водозабезпечення харків'ян.

Зокрема, вчора, 14 травня, працівники комплексу «Харківводопостачання» ліквідували чотири пошкодження на трубопроводах холодного водопостачання та упорядкували чотири оглядові колодязі, а сьогодні запланували провести ремонтні роботи на шести водоводах. Також над відновленням водопостачання у будинках харків'ян щодня працюють бригади комплексу «Харківводовідведення».

Як повідомив сьогодні, 15 травня, начальник ділянки Шевченківського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Сергій Кікнадзе, районним бригадам щодня доводиться виконувати близько 50 заявок харків'ян, а також оперативно реагувати на позаштатні ситуації. Крім того, працівники вже почали готувати внутрішньобудинкові системи до експлуатації в осінньо-зимовий період.

«Проводимо ретельні ревізії житлового фонду, під час яких виявляємо пошкодження та несправності систем водопостачання та водовідведення, а також зливової каналізації, після чого негайно розпочинаємо комплексний ремонт комунікацій. Крім того, постійно контролюємо стан систем на об'єктах важливої ​​соціальної інфраструктури та у сховищах, де рятуються люди від ворожих обстрілів», - наголосив Сергій Кікнадзе.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини