Харківські піротехніки знешкодили 45 ворожих боєприпасів
19 травня 2022 08:36 Оперативна інформація
Харківські піротехніки знешкодили 45 ворожих боєприпасів Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу, з 18 по 19 травня, знешкодили 45 ворожих боєприпасів.

Таку оперативну інформацію повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Крім того, протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Салтівського та Індустріального районів Харкова, а також у Дергачівській і Роганській громадах.

Як зазначили в управлінні, усього за добу  рятувальники здійснили 29 оперативних виїздів, з яких 15 - на ліквідацію пожеж (з них 6 – спричинених обстрілами), чотири рази – для проведення аварійно-рятувальних робіт, п’ять — для надання допомоги населенню та ще п’ять - на інші виклики.

Найбільше ударів зазнав Харківський район, де сталося п’ять пожеж, спричинених ворожими обстрілам. Там горіли приватні будинки і надвірні забудови. Ще одна пожежа трапились у Золочівській громаді, де горіло 1,5 га сухостою. Всі пожежі оперативно ліквідували.  

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини