63 харківських льотчики отримали звання лейтенанта
26 вересня 2014 11:15 Місто
63 харківських льотчики отримали звання лейтенанта Випуск лейтенантів льотного факультету відбувся сьогодні, 26 вересня, у Харківському університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.
Всього звання лейтенанта отримали 63 випускники вишу. Ними стали фахівці з льотної експлуатації та бойового застосування літаків і вертольотів, навігації та бойового застосування літальних апаратів, а також з бойового управління польотами авіації. Один з них закінчив виш із золотою медаллю, три отримали дипломи з відзнакою, 9 молодих офіцерів - продовжувачі військових династій. 

З закінченням навчання випускників привітав і. о. начальника ХУПС Андрій Алімпієв, який побажав молодим офіцерам гідно нести звання військового льотчика, випускника університету і зберігати вірність країні та українському народу.

Також в церемонії взяв участь командувач Повітряними Силами Збройних Сил України Юрій Байдак, який побажав льотчикам гідно нести звання офіцерів і вручив кращому випускникові університету 2014 року перехідний символ льотного братства «Меч дружби». 

Також на церемонії вручення дипломів були присутні ветерани авіваціі, голова Адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський, народний депутат України Валерій Писаренко, родичі та знайомі випускників. 

Традиційно священик Української православної церкви благословив молодих офіцерів на ратну службу. Закінчився випуск проходженням маршем молодих офіцерів та особового складу університету. 

Довідка. Харківський університет Повітряних Сил заснований в листопаді 1930 року. За свою історію підготував майже 120 тис. офіцерів. Серед випускників університету - 578 Героїв Радянського Союзу, 27 льотчиків-космонавтів, 415 генералів, 4 міністри оборони, командувачі арміями. У виші готують для Збройних Сил України фахівців за 15 напрямами з 24 спеціальностей. До складу університету входять 9 факультетів, на яких проходять навчання фахівці для авіації, протиповітряної оборони Сухопутних військ, автоматизованих систем управління, метрології, зенітних ракетних та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.
Друкувати
Останні новини