9 травня на площі Свободи пройде парад військ
30 квітня 2014 16:25
9 травня на площі Свободи пройде парад військ Парад за участю військ Харківського гарнізону та використанням військової техніки Збройних сил України пройде в День Перемоги, 9 травня, на пл. Свободи.
Про це на зустрічі з ветеранськими організаціями повідомив депутат Харківської обласної ради від міста Харкова, керівник фракції Партія регіонів в Харківській обласній раді Михайло Добкін. За його словами, проведення такого масштабного параду ініціював Харківський міський голова Геннадій Кернес на численні прохання ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
«Така ідея була у Харківського міського голови Геннадія Кернеса. І ми цю ідею реалізуємо, незважаючи на тимчасову його відсутність у місті. Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні і неможливість окремих регіонів країни провести повномасштабне святкування Дня Перемоги у своїх містах і населених пунктах, думаю, що це буде свято для всієї України», - звернувся до харків'ян Михайло Добкін.
Також він зазначив, цей парад Перемоги в пам'ять про всіх ветеранів - стане одним з кращих в країні.
Друкувати
Останні новини