Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин
16 жовтня 2012 13:17
Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Міжнародний семінар з ефективного контролю популяції безпритульних тварин почався сьогодні, 16 жовтня, у Міському центрі утримання бездомних тварин.

Захід проходить за підтримки британської організації «Naturewatch». Дводенний семінар проводить провідний міжнародний фахівець з гуманного та ефективного контролю популяції безпритульних тварин Брайан Фолкнер.

Як зазначила керівник кампанії допомоги бездомним тваринам в Україні компанії «Naturewatch» Деббі Доусон, у британської організації великий досвід у цій сфері і вона готова поділитися ним, щоб в Україні налагодилася ситуація з безпритульними тваринами. За словами Деббі Доусон, однією з головних проблем у нашій країні є недостатнє освітлення в суспільстві питань регулювання чисельності тварин.

У семінарі беруть участь 40 чоловік - представники 14 міст України, серед яких Київ, Львів, Черкаси, Луганськ, Донецьк, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ. За результатами заходу британська організація дасть його учасникам матеріали та рекомендації щодо вирішення проблем з безпритульними тваринами.

Крім того, учасники семінару ознайомляться з матеріально-технічною базою центру утримання тварин, а також із методами регулювання чисельності бездомних тварин у Харкові.

Крім семінару 17 жовтня організатори також проведуть практичну сесію, на якій продемонструють методи відлову та утримання собак, розкажуть про ефективні гігієнічні норми, придатні для притулків.

Відзначимо, що на сьогодні в міському притулку для тварин перебувають 250 собак, до 60 кішок. 
    Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин Британські фахівці проводять семінар з контролю чисельності безпритульних тварин

Друкувати
Останні новини