Держава виділила Харкову субвенцію на закупівлю інсуліну
11 грудня 2017 14:43 Медицина
Держава виділила Харкову субвенцію на закупівлю інсуліну Цільова держсубвенція на закупівлю інсулінів для хворих на цукровий діабет на 2018 рік становить близько 23 млн грн.

Про це сьогодні, 11 грудня, на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я Харківської міської ради повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

За його словами, ця сума менше, ніж у 2017 році, і покриває менше 40% від потреби для забезпечення хворих на цукровий діабет.

Крім того, на забезпечення людей безкоштовними медикаментами в рамках програми «Доступні ліки» місту виділено субвенцію в розмірі 21 млн 775 тис грн.

В цілому, медична субвенція на 2018 рік для Харкова склала 1 млрд 149 млн 347,8 тис. грн. За словами директора департаменту, практично всі ці кошти будуть спрямовані у фонд заробітної плати працівників медичних установ.

Нагадаємо, в 2017 році на ліки для хворих на цукровий діабет Харків отримав з держбюджету 24,7 млн грн, що склало близько 48% необхідного. У липні цього року Департамент охорони здоров'я направив лист в управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації з проханням виділити додаткові кошти медсубвенціі на лікування хворих на діабет - в результаті місту надали ще 14 млн грн на ліки.

Друкувати
Останні новини