Дитяча лікарня №5 отримала авто для надання паліативної допомоги
18 травня 2022 15:14 Медицина
Дитяча лікарня №5 отримала авто для надання паліативної допомоги Організація «Nova Ukraine» передала Харківській міській дитячій лікарні № 5 автомобіль для надання мобільної паліативної допомоги дітям.

Автомобіль швидкої допомоги передали до Всесвітнього дня захисту дітей. З його допомогою лікарі зможуть зробити ще більше виїздів до хворих дітей та покращити надання спеціалізованої медичної допомоги.

Зазначимо, що міська дитяча лікарня №5 була заснована у ХІХ столітті для надання медичної допомоги дітям з бідних сімей. Відтоді можливості лікарні розширювалися, а ліжковий фонд збільшувався. У 2018 році на базі медустанови створили відділення паліативної допомоги - дитячий хоспіс, де цілодобово перебувають тяжкохворі, інваліди та діти з обмеженим прогнозом життя. У 2020 році у лікарні впровадили надання мобільної паліативної допомоги. Мультидисциплінарна бригада виїжджає до пацієнтів і членів їхніх родин та надає медичину, соціальну і психологічну підтримку вдома.

Пріоритетним у роботі лікарні є раннє виявлення психоневрологічної патології, а також профілактика, діагностика, лікування та реабілітація хворих з ураженням центральної нервової системи, епілепсією, дитячим церебральним паралічем, генетичною патологією, наслідками травм та інфекційних захворювань, а також надання паліативної допомоги дітям з важкими, загрозливими для життя захворюваннями. У лікарні протягом року допомогають близько 5 тис. дітей, з яких 1,5 тис. - діти раннього віку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини