До Дня міста планують презентувати альбом краєвидів Харківщини, знятих із повітря
19 квітня 2016 15:20 Місто
До Дня міста планують презентувати альбом краєвидів Харківщини, знятих із повітря Книгу з фотографіями «перлин» Харкова та області планується видати до Дня міста.

Як розповів сьогодні, 19 квітня, автор серії книг з унікальними фото міста, один із співавторів нинішнього видання Габріель Михайлов, творча група вирішила розширити звичну географію знімків в альбомах.

«У Харківській області є чимало унікальних місць, якими можна захоплюватися. Далеко не всі харків'яни знають про них, і ще менше там побували. Ми даємо можливість нашим землякам більше дізнатися про їхній рідний регіон, хочемо показати красу його кращих місць», - зазначив Габріель Михайлов.

Він повідомив, що до цього альбому, на відміну від попередніх видань, увійдуть тільки сучасні фотографії, зроблені, в основному, харківським фотохудожником Володимиром Бисовим. Знімки будуть двох видів - зроблені з землі і з повітря.

Сам Володимир Бисов зазначив, що зйомка проводитиметься з літака. Це робитиметься найближчим часом, поки дерева ще остаточно не розпустилися.

«Ми не знімали взимку, але й не хочемо влітку, коли все в зелені. Це закриватиме нам огляд тих місць, які ми хочемо зняти. Зараз погода дозволяє зробити фотографії так, як нам потрібно. Що стосується місць, де ми зніматимемо, - це Чугуїв, Ізюм, Краснокутський дендропарк, Кочеток, Коробові Хутори тощо. Мало хто знає, що в Харківській області є класична пустеля з барханами. Всі ці знімки увійдуть до альбому. У Харкові буде зроблена тільки п'ята частина фотографій», - розповів Володимир Бисов.

За словами Габріела Михайлова, до фотоальбому увійде близько 300 фото. Сама книга, за традицією, у продаж не потрапить: її даруватимуть гостям міста, почесним харків'янам, передадуть до бібліотек Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини