До структури виконавчих органів міськради внесені зміни
02 грудня 2020 11:03 Місто
До структури виконавчих органів міськради внесені зміни Низка змін і перейменувань внесені до структури виконавчих органів Харківської міськради.

Відповідні рішення ухвалила сьогодні, 2 грудня, сесія міської ради.

Так, управління фінансів усіх 9-ти районів Харкова реорганізовані шляхом приєднання до Департаменту бюджету і фінансів міськради. Також з метою здійснення контрольно-аналітичної роботи, пов'язаної з плануванням і витрачанням коштів бюджету міста Харкова, створене Управління контрольно-аналітичної діяльності Департаменту бюджету і фінансів міськради.

Для більш ефективної співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими об'єднаннями, забезпечення стабільних і прогнозованих міжнаціональних, міжконфесійних та суспільних відносин на території міста Харкова, рішенням сесії Відділ по роботі з громадськими об'єднаннями перейменований у Департамент по роботі із громадськими об'єднаннями Харківської міської ради.

Крім того, внесені зміни до складу Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. Заступником голови - відповідальним секретарем комісії призначена Олена Григорівна Волк. Рішення ухвалене у зв'язку зі смертю 14 листопада відповідального секретаря Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища Олексія Хорошковатого.

Друкувати
Останні новини