Фотовиставку про Харків представили в Німеччині
08 травня 2019 16:34 Міжнародне співробітництво
Фотовиставку про Харків представили в Німеччині Делегація Харківської міської ради презентувала фотовиставку «Харків 365 років» в Альтьоттінгу (ФРН).

Візит до Німеччини відбувся з 3 по 7 травня на запрошення Першого бургомістра міста Герберта Хофауера в рамках активізації співпраці між містами - учасниками Асоціації міст-володарів Призу Європи.

В ході поїздки представники харківської делегації ознайомилися з діяльністю муніципалітету міста Альтьоттінг, який є членом Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи, а також обговорили питання співпраці між містами в галузі міжнародного співробітництва, культури і розвитку комунального господарства.

Також в рамках візиту відбулася презентації фотовиставки «Харків 365 років», куди увійшли кращі пейзажі міста і фотозвіт про роботу Харківської міської ради. Крім того, візит до Німеччини дав старт проекту «Альтеттінг очима харків'ян», підсумком якого стане презентація фотовиставки про німецьке місто у Харкові.

Довідка. Альтьоттінг - місто в Німеччині, районний центр, розташований в Баварії між Мюнхеном, Пассау і Зальцбургом (Австрія). Знаменитий своєю чудотворною статуєю Діви Марії - так званою Чорною Мадонною (обличчя Богородиці почорніло від кіптяви, залишеної свічками). Вона знаходиться в восьмикутній каплиці Благодаті - однієї з найбільш відвідуваних святинь в Німеччині. Більше 1250 років місто є релігійним центром Баварії і понад 500 років - найзначнішим місцем паломництва в Німеччині для поклоніння чудотворній статуї Діви Марії.

Альтеттінг - володар призу Ради Європи з 2013 року, член Президії Асоціації міст-володарів Призу Європи з 2015 року.

Друкувати
Останні новини