Геннадій Кернес: Біля Апеляційного суду бюджетників немає
23 квітня 2012 15:32
Геннадій Кернес: Біля Апеляційного суду бюджетників немає Працівники бюджетних установ не беруть участі в акціях протесту біля Апеляційного суду Харківської області.

Про це заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Жодні бюджетники в жодних організованих мітингах участі не беруть - це однозначно. При цьому народні депутати України, які називають себе опозицією, для поїздок до Харкова використовують бюджетні гроші - я маю на увазі компенсацію вартості перельотів з державного бюджету. Думаю, що їхні заяви - це, як кажуть, «найкращий спосіб захисту - напад». У цьому випадку вони нападають на Харків, і я як міський голова не дозволю, щоб, прикриваючись посвідченням депутата, вони залишали за собою купи сміття та шлейф безвідповідальності і безкарності. Такого тут не буде», - підкреслив міський голова.

Геннадій Кернес також назвав необ'єктивною оцінку подій навколо суду над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко з боку співголови Харківської правозахисної групи Євгена Захарова. «Він у своїх заявах керується політичними симпатіями, а не захистом прав громадян. Сьогодні в Харкові кожен може реалізувати право на вираження політичних поглядів - і прихильники влади, і прихильники опозиції. І окремо бюджетники тут ні при чому», - зазначив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини