Геннадій Кернес: Харківська міськрада не ініціюватиме проведення місцевих референдумів
07 квітня 2014 14:13
Геннадій Кернес: Харківська міськрада не ініціюватиме проведення місцевих референдумів Харківська міська рада не ініціюватиме проведення місцевих референдумів.
Про це сьогодні, 7 квітня, Харківський міський голова Геннадій Кернес заявив після зустрічі з активістами, які захопили будівлю Харківської облдержадміністрації.

За словами міського голови, на проведення місцевих референдумів немає законних підстав, міська влада буде діяти відповідно до чинного законодавства України. За його словами, активісти вимагають проведення референдуму з федералізації держави.

«Ніяких референдумів на сепаратистські теми тут не буде. Харків - це частина України. Я сказав про це активістам під час зустрічі з ними. До того ж, я вважаю, що щоб висувати які-небудь вимоги, потрібно мати чітку, конструктивну позицію. У активістів такої позиції немає», - підкреслив Геннадій Кернес.

У зв'язку з цим на зустрічі з мітингувальниками було прийнято рішення, що вони сформують заявку, список питань і проект рішення, які будуть винесені на позачергову сесію облради. Час її проведення зараз обговорюється, повідомила перший заступник голови облради Олена Олешко. Зараз ініціативній групі активістів пообіцяли надати приміщення в обладміністрації для розробки документів.

Крім того, Геннадій Кернес під час зустрічі з мітингувальниками попросив їх не влаштовувати провокацій і не вести себе агресивно в день проведення Харківського міжнародного марафону. «Харків вперше прийматиме марафон такого рівня. Тому, якщо ви поважаєте харків'ян, дайте можливість спокійно провести цей спортивний захід, в якому візьмуть участь 10 тисяч чоловік», - звернувся до мітингувальників Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини