Геннадій Кернес привітав працівників прокуратури з професійним святом
01 грудня 2011 12:48
Геннадій Кернес привітав працівників прокуратури з професійним святом Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 1 грудня, узяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників прокуратури та 20-річчя прокуратури України.

Урочистості пройшли в Палаці студентів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». У заході взяв участь також голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Харківський міський голова виступив перед присутніми з вітальним словом.
«Сьогодні в цьому залі зібралися люди, які дотримуються закону, честі й совісті. Сподіваюся на те, що наша з вами робота в інтересах територіальної громади та нашого регіону буде поліпшена і за якістю, і за результатами. День за днем ​​ми з вами виконуємо завдання, які ставить перед нами саме життя, - підкреслив Геннадій Кернес. - Не секрет, що Харків є юридичною столицею України, і ті, хто зібралися сьогодні тут, повинні пам'ятати своїх вчителів, які дали їм путівку в життя і допомогли пов'язати свою діяльність з прокуратурою. Ветерани, які зібралися в цьому залі, заслуговують на глибоку повагу і шану. Щастя вам і успіхів!».
Харківський міський голова вручив ключі від трикімнатних квартир найкращим працівникам прокуратури. З нагоди професійного свята власниками житла стали перший заступник прокурора Харківської області Олександр Кирилюк, заступник прокурора Харківської області Леонід Лахтюк і начальник слідчого управління прокуратури області Олександр Бабіков.
Під час церемонії ряд працівників прокуратури нагородили почесними грамотами Харківської міської ради, подяками Харківського міського голови, відзначили нагородами та почесними грамотами генерального прокурора, прокурора Харківської області, а також облдержадміністрації та облради.
По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт.
 

Друкувати
Останні новини