Геннадій Кернес відкрив дитячий садок на Нових Домах
15 вересня 2017 11:41 Місто
Геннадій Кернес відкрив дитячий садок на Нових Домах Через 20 років після закриття ясла-садок № 324 повернуті у комунальну власність і прийняли 85 дітей.

15 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив нові дитячі ясла- садок №324 у Слобідському районі. Будівля колишніх відомчих ясел заводу «ХЕМЗ» повернута в комунальну власність і повністю реконструйована. 15 вересня почали роботу три групи, всього садок розрахований на 200 дітей.

«Ви знаєте, що ці ясла були закриті понад 20 років, і ми за рік змогли відновити все, що потрібно, щоб в садок пішли 85 діток. Дайте час, і доведемо його до повної, так би мовити, потужності. Дякуємо колективу садочка - від батьків, і батькам - від колективу. Малюки тепер будуть жити, як кажуть, на два будинки, і я щиро бажаю взаєморозуміння, доброзичливості та гарної атмосфери в цьому чудовому місці», - сказав міський голова, звертаючись до дітей і батьків.

Відновлення ясел підтримав народний депутат України від Партії «Відродження» Віталій Хомутинник.

За словами жителів, в районі зростає кількість малюків. Після оперативної наради Геннадій Кернес повідомив, що до кінця року в 324-му дитсадку буде відкрита ще одна група.


Друкувати
Останні новини