Сторони підтвердили, що діючі спільні проекти будівництва метро і закупівлі транспорту йдуть за графіком, а також обговорили можливості нових вкладень в міську інфраструктуру і приватний бізнес Харкова.
21 лютого Харківський міський голова Геннадій Кернес провів робочу зустріч з директором Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Аджунером. Вони обговорили виконання графіка робіт з інвестиційних проектів за участю ЄБРР на загальну суму близько 160 млн євро, таких як будівництво двох станцій метро і депо, закупівля вагонів, а також нових тролейбусів для міста.
«Сьогодні сесія міськради прийняла низку рішень, що стосуються підготовки майданчиків будівництва метро, наші домовленості виконуються точно за графіком. Також ми очікуємо тендерів із закупівлі нових тролейбусів, сподіваюся, спільними зусиллями ми зробимо так, що вони вийдуть на лінію вже в 2018 році», - сказав Геннадій Кернес під час зустрічі.
За словами Шевки Аджунера, Харків відповідає головним критеріям ЄБРР для інвестиційного співробітництва, забезпечуючи прозорість і чесну конкуренцію у всіх процесах. «Ми впевнені в безпеці таких вкладень, а також в тому, що кошти працюватимуть максимально ефективно і на користь громаді. Офіс банку, відкритий в Харкові, сьогодні в пошуку об'єктів вкладення, як в сфері інфраструктури, так і в науці, малому і середньому бізнесі. Рекомендації Харківської міськради і наша спільна робота можуть значно поліпшити економічне середовище регіону», - зазначив керівник ЄБРР в Україні.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
17:03
КП «Харківводоканал»: Підприємство працює у штатному режимі
-
28/02/2022
У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго»
-
28/02/2022
У Харкові через обстріли постраждало 87 житлових будинків
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Харків'яни, ви - справжні герої!
-
28/02/2022
Останній обстріл Харкова - десятки поранених
-
28/02/2022
Харків'ян просять скористатися ботом для повідомлення про знайдені снаряди
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Потрібні волонтери для розвезення хліба
-
28/02/2022
Міськрада розробила бот для надання гуманітарної допомоги
-
28/02/2022
Партнери проєкту «Картка харків'янина» надають допомогу
-
28/02/2022
Опублікована карту магазинів, АЗС, аптек, які працюють
-
28/02/2022
«Тепломережі» відновили роботу колцентру
-
28/02/2022
Комендантська година у Харкові почнеться о 16:00
-
27/02/2022
У Харкові не ходить громадський транспорт та закриті для входу деякі станції метро
-
26/02/2022
У Харкові світлофори переводять у режим миготіння
-
26/02/2022
Харків'ян просять брати до метро паспорти
-
26/02/2022
У Харкові продовжили комендантську годину
-
25/02/2022
З понеділка харківські школярі йдуть на канікули
-
25/02/2022
До харківської лікарні невідкладної допомоги доставили поранених, у метро передали дитяче харчування
-
25/02/2022
Минулої доби до лікарень Харкова надійшло понад 450 осіб









завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes