Харкову представили нового голову Апеляційного суду Харківської області
01 червня 2011 20:36
Харкову представили нового голову  Апеляційного суду Харківської області У Харкові представлений новий голова Апеляційного суду Харківської області - Андрій Солодков. 1 червня його представив голова Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ Леонід Фесенко.  
На представленні були присутні Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, керівництво правоохоронних та силових структур області. До цього призначення Андрій Солодков працював секретарем палати в цивільних справах Апеляційного суду Харківської області.
«Я думаю, що ті, хто зібрався тут, повинні надати новому голові суду максимальну підтримку й допомогу. Думаю, відповідною має бути і повага колективу до керівника, і ставлення керівника до колективу, - підкреслив у вітальному слові Харківський міський голова Геннадій Кернес. - Андрій Солодков для нас не чужа людина. Він молодий, але має хороші організаторські здібності. Як юрист за освітою і як людина, яка ухвалює рішення, що забезпечують життєдіяльність Харкова, я зацікавлений у тому, щоб у нашому регіоні ми об'єдналися для вирішення спільних завдань. Завдань, пов'язаних з життям наших людей, заради яких ми працюємо і які нам довіряють. Тому добрий Вам шлях. Нехай усе буде за законом і по совісті».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини