Ігор Терехов: Харків завжди був моїм домом, і я хочу зробити з нього найкраще місто для життя
05 березня 2021 13:30 Місто
Ігор Терехов: Харків завжди був моїм домом, і я хочу зробити з нього найкраще місто для життя Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов розповів про плани роботи інтернет-виданню «Букви».

В інтерв'ю він зазначив, що міська влада приділяє велику увагу вирішенню житлово-комунальних проблем, розвитку медицини та реалізації великих соціальних, іміджевих проєктів.

«Була проблема на ХТМ, і вона вже вирішується. Я постійно стежу за тим, щоб всі служби міста якісно забезпечували потреби харків'ян. У цьому і бачу своє завдання: зберегти всі досягнення Харкова і динамічно розвивати місто далі. В усіх напрямках», - відповів журналістам Ігор Терехов.

За його словами, при цьому важливо створювати комфортне і красиве міське середовище.

«Говорити про те, що це не повинно бути місто лавок і парків, добре зараз, коли вони є. Є сад Шевченка - один з найкрасивіших. Є лавки, що не розбиті. Але за всім цим потрібен догляд. Це щоденна робота.

Ми, харків'яни, дуже любимо наше місто. І любимо його за те, що воно стабільне, постійно розвивається. І темпи розвитку ми постійно збільшуємо. Коли ми будували парк Горького з Геннадієм Адольфовичем, я практично півтора року жив там, проводив наради. Можу вам сказати, що тоді багато хто нас засуджував. Тепер хочемо покращити наш зоопарк», - сказав Ігор Терехов.

Він підкреслив, що Харків - його дім, і стоїть завдання - зробити з нього найкраще місто для життя, роботи і сім'ї. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини