Ігор Терехов: На 23 Серпня не буде новобудови, поки на це не погодяться мешканці
02 березня 2021 19:46 Місто
Ігор Терехов: На 23 Серпня не буде новобудови, поки на це не погодяться мешканці Мешканці будинків по вул. 23 Серпня звернулися до Харківської міської ради з проханням зупинити будівництво висотки у районі будинку №56.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 2 березня, провів зустріч із ними та представником фірми-забудовника.

Як розповіли місцеві жителі, на вул. 23 Серпня, 56 знаходиться адміністративна будівля (колишній дитячий садок), де раніше здавали в оренду приміщення. За проєктом, забудовник планує її перебудувати і звести там три з'єднаних між собою висотки 9, 12 та 17 поверхів. Територія передбачуваного будівництва давно огороджена парканом.

Жителі проти будівництва, оскільки відстань від новобудови до будинку №60 по вул. 23 Серпня становить 24 м. Крім того, проєктом передбачено підземний двоярусний паркінг, що може нанести шкоду інженерним мережам. Вони повідомили, що нещодавно поруч з будинком були незаконно знесені дерева, швидше за все для облаштування під'їзних шляхів до будмайданчика.

Ігор Терехов повідомив, що у забудовника немає необхідних для будівництва дозвільних документів. Він підкреслив, що поки мешканці найближчих будинків не дадуть згоди, будинок побудований не буде.

«У вас немає на руках рішень сесії, ніяких дозвільних документів. Чому ви тоді вирішили будувати новий триметровий паркан? Щоб дражнити людей? Або ви хочете спровокувати конфлікт? Не треба цього робити. Тому ви сьогодні повністю зупините роботи і будете говорити з людьми. Ми не дозволимо вам нічого там будувати доти, поки жителі не погодяться на це. Якщо вони скажуть «так», ви отримаєте всі документи, а якщо «ні» - жодного. І ніякої політики в цьому питанні ми не допустимо», - сказав секретар міськради у розмові з представником фірми-забудовника.

1581 / 5000

Результаты перевода

Секретар Харківської міської ради сьогодні, 2 березня, зустрівся з ними і представником фірми-забудовника. Як розповіли місцеві жителі, за проектом, забудовник планує побудувати там три з'єднаних висотки 17, 12 і 9 поверхів, шляхом перебудови існуючої будівлі. Зараз на вул. 23 Серпня, 56 знаходиться адміністративна будівля (колишній дитячий садок), де раніше здавали в оренду приміщення. Територія давно огороджена парканом. Жителі проти будівництва, так як відстань від новобудови до будинку №60 по вул. 23 серпня складе 24 м. Крім того, проектом передбачено підземний двоярусний паркінг, що може нашкодити мереж. Вони повідомили, що недавно поруч з місцем будівництва незаконно були знесені дерева, швидше за все, для облаштування під'їзних шляхів в рамках підготовчих робіт. Ігор Терехов повідомив, що у забудовника немає необхідних дозвільних документів. За його словами, на цій території не буде побудований будинок, поки на це не дадуть згоди всі мешканці найближчих будинків. «У вас немає на руках ні рішень сесії, ніяких дозвільних документів. Чому ви тоді вирішили будувати новий 3-метровий паркан? Щоб дражнити людей, або ви хочете спровокувати конфлікт? Не треба цього робити. Тому ви сьогодні повністю зупиніть роботи і будете говорити з людьми. Ми не дозволимо вам нічого там будувати доти, поки жителі не погодяться на це. Якщо вони скажуть «так» ви отримаєте всі документи, а якщо «ні» - жодного. І ніякої політики в цьому питанні ми не допустимо », - підкреслив секретар міськради в розмові з представником фірми-забудовника.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини