Ігор Терехов привітав учителів Київського району з 8 Березня
01 березня 2021 19:54 Місто
Ігор Терехов привітав учителів Київського району з 8 Березня Свято для працівників освіти Київського району, присвячене Міжнародному жіночому дню, пройшло сьогодні, 1 березня, в БК «Металіст».

Педагогів навчальних закладів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Кращим вчителям району він вручив нагороди - Подяки Харківського міського голови, а також Грамоти та Подяки Міністерства освіти і науки України.

«Восьме Березня - це час, коли розквітають посмішки і грає душа, а всі чоловіки, сповнені емоцій і переживань, прагнуть привітати кращу половину нашого суспільства з цим чудовим святом. Без вас в цьому житті нічого б не було. Заради вас хочеться бути краще, робити все можливе і неможливе, щоб вам сподобатися. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, посмішок, сімейного благополуччя, миру і спокою! Зі святом, наші дорогі та милі жінки!» - сказав Ігор Терехов.

Також він подякував вчителям за те, що протягом багатьох років вони віддано працюють на благо рідного Харкова.

«Та команда, яку ми десятиліття створювали спільно з Геннадієм Адольфовичем і яку сьогодні я маю честь очолювати, на 80% складається з жінок. Саме завдяки вам місто розвивається, стає успішним і буде розвиватися й надалі. Дякую вам за це!» - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини