Ігор Терехов привітав жінок Немишлянського району з Міжнародним жіночим днем
02 березня 2021 18:41 Місто
Ігор Терехов привітав жінок Немишлянського району з Міжнародним жіночим днем Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся сьогодні, 2 березня, в БК «Металіст».

Зі святом, що наближається, робітниць і співробітниць підприємств та установ району привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Наші дорогі, милі, рідні жінки! Без удаваної скромності хочу вам сказати, що 8 Березня - це найулюбленіше нами, чоловіками, свято. Тож дозвольте від всіх представників сильної статі побажати, щоб на ваших обличчях завжди були посмішки, а в душі квітла весна», - сказав Ігор Терехов.

Він також зазначив, що тільки завдяки нескінченному жіночому терпінню і мудрості чоловікам вдається долати найскладніші життєві перепони. За його словами, йому не раз доводилося переконуватися в цьому, оскільки більшу частину команди, яка створювалася протягом 10 років спільно з Геннадієм Адольфовичем Кернесом і яку Ігор Терехов сьогодні має честь очолювати, складають саме жінки.

«Дорогі жінки! Я впевнений, що нам під силу будь-які завдання. Будемо розвивати наше улюблене місто разом. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя і гарного настрою. Зі святом!» - сказав Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня секретар міськради вручив кращим працівницям установ і підприємств району Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Зі списком нагороджених можна ознайомитися за посиланням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини