Харківський ФК «Метал» сьогодні, 29 травня, зіграє останній матч під цією назвою з ФК «Кривбас» (Кривий Ріг).
Перед матчем на поле вийшли секретар Харківської міської ради і президент групи DCH Олександр Ярославський, які повідомили про відродження улюбленої харківської команди.
Ігор Терехов зазначив, що харків'яни чекали цього дня багато років, і тепер попереду - нові перемоги.
«Сьогодні в Харкові - історичний день, коли відроджується наша улюблена рідна команда «Металіст» (Харків). Вітаю усіх! Це стало можливим тільки завдяки вам, завдяки Олександру Ярославському. Ми - одна харківська сім'я, і тепер «Металіст» (Харків) буде переможцем, буде грати в єврокубках, Лізі чемпіонів, і ми разом будемо перемагати», - заявив Ігор Терехов.
У свою чергу Олександр Ярославський повідомив, що в команді будуть грати два нових півзахисники з Бразилії і новий центральний нападник. При цьому він зазначив, що старих гравців «Металу» не замінять, а просто зміцнять команду новими.
«Харків - це «Металіст», а «Металіст» - це Харків. Європа, чекай нас. Ми обов'язково будемо там. Починаємо. Перед нами стоїть амбітне завдання - відновити інфраструктуру: цей наш улюблений «павучок», друге - база, третє - академія», - повідомив Олександр Ярославський.
Він зазначив, що 10 червня депутати обласної ради мають проголосувати за передачу майна ФК «Металіст» у комунальну власність міста, і подякував представникам обласної влади за участь.
«На нас чекає захоплююча подорож вже не з «Металом», а з «Металістом», - підкреслив Олександр Ярославський.
На відкритті матчу група «Танок на майдані Конґо» виконала гімн ФК «Металіст».
Зазначимо, сьогодні на стадіоні «Металіст» проходить матч «Метал» (Харків) - «Кривбас» (Кривий Ріг) в рамках 24-го туру Другої ліги сезону 2020/2021. ФК «Метал» зіграє останню гру під цією назвою, оскільки буде перейменований в «Металіст». Раніше Харківська міська рада звернулася до обласної влади з проханням про передачу стадіону, футбольної бази і дитячої футбольної академії «Металіст» у комунальну власність міста.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
17:03
КП «Харківводоканал»: Підприємство працює у штатному режимі
-
28/02/2022
У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго»
-
28/02/2022
У Харкові через обстріли постраждало 87 житлових будинків
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Харків'яни, ви - справжні герої!
-
28/02/2022
Останній обстріл Харкова - десятки поранених
-
28/02/2022
Харків'ян просять скористатися ботом для повідомлення про знайдені снаряди
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Потрібні волонтери для розвезення хліба
-
28/02/2022
Міськрада розробила бот для надання гуманітарної допомоги
-
28/02/2022
Партнери проєкту «Картка харків'янина» надають допомогу
-
28/02/2022
Опублікована карту магазинів, АЗС, аптек, які працюють
-
28/02/2022
«Тепломережі» відновили роботу колцентру
-
28/02/2022
Комендантська година у Харкові почнеться о 16:00
-
27/02/2022
У Харкові не ходить громадський транспорт та закриті для входу деякі станції метро
-
26/02/2022
У Харкові світлофори переводять у режим миготіння
-
26/02/2022
Харків'ян просять брати до метро паспорти
-
26/02/2022
У Харкові продовжили комендантську годину
-
25/02/2022
З понеділка харківські школярі йдуть на канікули
-
25/02/2022
До харківської лікарні невідкладної допомоги доставили поранених, у метро передали дитяче харчування
-
25/02/2022
Минулої доби до лікарень Харкова надійшло понад 450 осіб






























завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes