Харків підписав угоду про співпрацю з Національною туристичною організацією
25 вересня 2020 14:17 Місто
Харків підписав угоду про співпрацю з Національною туристичною організацією Церемонія підписання Угоди про співпрацю між Харківською міською радою та Національною туристичною організацією України відбулася сьогодні, 25 вересня, у міськраді.

Документ підписали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і президент Національної туристичної організації України (НТОУ) Іван Ліптуга.

Угода спрямована на створення сприятливих умов для розвитку туристичного потенціалу міста Харкова, підвищення конкурентоспроможності на міжнародному туристичному ринку, в тому числі через підтримку пріоритетних напрямків туристичної діяльності, залучення інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури та індустрії гостинності.

Як зазначив Ігор Терехов, туризм є однією з тих сфер, які дуже гостро відчувають на собі негативний вплив поширення коронавірусу. Проте, навіть за таких умов Харків намагається зміцнювати свої позиції як одного з найбільш привабливих туристичних міст в Україні. За його словами, протягом кількох останніх років Харків входить до топ-10 туристичних міст країни за версією туристичного порталу «Zruchno.Travel». Також наприкінці минулого року Харків отримав кілька спеціальних нагород у рейтингу привабливих туристичних локацій за версією fDi Magazine (видання «Finanсial Times»).

«Для нас важливо, щоб Харків став туристичним центром. Це дасть можливість залучати більше туристів з інших міст і країн, що потягне за собою розвиток економіки міста. Інвестори теж більш охоче приходять на такі території. Розвиток туризму - це не просто гарні вулиці, музеї, а ціла інфраструктура, починаючи від аеропорту, автовокзалу, залізничного сполучення, готелів і вже закінчуючи пам'ятками. У нас немає моря або гір, але Харків виділяється іншим. Це, наприклад, парк Горького, сад Шевченка, майбутній зоопарк з океанаріумом. Ми створюємо таку інфраструктуру, яка комфортна і для проживання мешканців міста, і для перебування туристів. Упевнений, що сьогоднішня угода дасть ще більший поштовх розвитку міста як туристичного центру», - підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу Іван Ліптуга зазначив, що підписана угода дійсно допоможе Харкову досягти поставлених цілей.

«Необхідно робити якісний туристичний продукт. Тому ми впроваджуємо в Україні міжнародні стандарти якості та безпеки. Також ми займаємося освітою і професійною підготовкою, скороченням розриву між теоретичними знаннями і практичними навичками тих людей, які працюють у нашому секторі. А ще важливо займатися брендингом територій, маркетингом, просуванням на міжнародному та внутрішньому ринках. Наше генеральне завдання - створити мережу регіональних і локальних туристичних організацій, які взаємодіятимуть одна з одною і представлятимуть органи влади, бізнес, громадськість, місцевих жителів. Цьому і присвячена наша угода. Думаю, все у нас вийде», - сказав Іван Ліптуга.

Угода була підписана на засіданні Туристичної ради при Харківському міському голові, яке пройшло в рамках святкування Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні, що відзначаються 27 вересня.

Теги:
Друкувати
Останні новини