Харківські спортсмени, що брали участь в Зимових Паралімпійських іграх у Сочі, сьогодні, 19 березня, повернулися в рідне місто.
Героїв - спортсменів та їх тренерів на Південному вокзалі зустрічали директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник Харківського обласного центру «Інваспорт» Микола Овчаренко, представники Харківської облдержадміністрації, рідні та близькі спортсменів.Костянтин Лобойченко від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса привітав переможців і призерів Паралімпіади і зазначив, що вони - гордість Харкова, люди, гідні поваги і захоплення, і є прикладом для молоді міста.
У свою чергу старший тренер з лижних гонок та біатлону параолімпійської збірної України Валерій Казаков зазначив, що у зв'язку з подіями, які відбувалися в країні , паралімпійцям було дуже важко боротися за перемогу, але, тим не менш, харків'янам вдалося завоювати три золоті медалі. «Весь цей час ми боролися за медалі. І було прекрасно отримати спочатку одну золоту медаль, потім другу, а потім ще одну. Наш спортсмен Віталій Лякьяненко завоював дві золоті медалі, Людмила Павленко - ще одну. Весь цей час відчувалася гіркота за події в нашій країні, але ми хотіли показати хороший результат, адже це те, до чого ми йшли чотири роки. І ми це зробили», - підкреслив Валерій Казаков.
Зазначимо, в суботу, 22 березня, в ТЦ «Французький бульвар» пройде святкове вшанування харківських паралімпійців. Для них пройде концерт, а всі бажаючі зможуть з ними поспілкуватися.
Нагадаємо, харківські спортсмени завоювали 11 медалей на ХI Зимових Паралімпійських іграх у Сочі , які завершилися 16 березня. Біатлоніст Віталій Лук'яненко став чемпіоном Паралімпіади на дистанціях 12,5 і 7,5 км, а також срібним призером у відкритій естафетній гонці на дистанції 4х2,5 км. За участь у цій гонці срібну медаль отримав і харків'янин Юрій Уткін. Три медалі завоювала лижниця Людмила Павленко: золоту медаль за перемогу в лижних гонках на 12 км, срібну - в гонках на 5 км, бронзову - в біатлоні на 10 км. Абсолютним бронзовим призером стала Оксана Шишкова, яка привезла до Харкова чотири медалі: за третє місце в гонках в спринті вільним стилем на дистанції 1 км і в біатлоні на дистанціях 6, 10 і 12,5 км. Всього в Паралімпіаді брало участь 8 харківських спортсменів.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Сьогодні всі – герої!
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Харків'яни мають отримувати все необхідне
-
03/03/2022
Харків'яни зможуть отримати медикаменти у лікарнях
-
03/03/2022
Харківські лікарі консультують громадян онлайн
-
03/03/2022
Салтівське трамвайне депо розбомбили, але транспорт продовжує доставляти продукти
-
03/03/2022
Харків'яни можуть отримати гуманітарну допомогу (адреси)
-
03/03/2022
Час комендантської години у Харкові не змінився
-
03/03/2022
Із Харкова збільшують кількість евакуаційних потягів
-
03/03/2022
У Харкові створили бот для пошуку зниклих родичів та знайомих
-
03/03/2022
«Укрзалізниця» потребує волонтерів
-
03/03/2022
Евакуація мирного населення та отримання гуманітарної допомоги – Харків міцно тримає оборону
-
03/03/2022
Майбутня перемога України залежить від нашої згуртованості - СБУ
-
03/03/2022
Харків'яни, які готують їжу для інших, не платитимуть за комунальні послуги
-
02/03/2022
Харків'яни можуть залишити заявку на отримання допомоги дітям
-
02/03/2022
У будівлю міської ради не потрапила бомба
-
02/03/2022
Ігор Терехов: Незважаючи на бомбардування, Харків живе і не збирається здаватися
-
02/03/2022
Харків'янам заборонено пересуватися тунелями метро
-
02/03/2022
У Харкові відновлюють системи опалення та гарячого водопостачання
-
02/03/2022
Ігор Терехов: Ми забезпечуємо життєдіяльність Харкова





















завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes