Харківські рятувальники та військові отримали нову техніку
19 серпня 2022 15:28 Місто
Харківські рятувальники та військові отримали нову техніку Нову техніку рятувальникам Харківського гарнізону ДСНС, а також бійцям ЗСУ та тероборони передали сьогодні, 19 серпня, у місті Харкові.

Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, українські захисники отримали кілька машин, а працівники ДСНС – пожежну автодрабину, за допомогою якої можна ліквідовувати займання на висоті дев'ятиповерхового будинку.

«Сьогодні підрозділи ДСНС перебувають на передовій. У Харкові тривають постійні обстріли та прильоти по житлових масивах, інфраструктурі міста, і все це – на плечах працівників ДСНС. Тому дуже важливо, щоб вони мали спеціалізоване обладнання. Це рятує життя людей», - наголосив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що українські захисники та рятувальники отримали нову техніку завдяки волонтерам.

«Існує дуже велика потреба у машинах і для ЗСУ, і тероборони, і ДСНС. І тут величезну роль відіграють волонтери, які знаходять техніку, домовляються, займаються доставкою. Якщо пікапи та джипи знайти простіше, то щодо пожежних спеціалізованих машин – це велика праця. Наші волонтери провели велику роботу, і я їм за це дуже вдячний», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини