Харківські школярі перемогли на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів
13 листопада 2017 15:18 Освіта
Харківські школярі перемогли на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів Підсумки ХХ Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів, який проходив на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету ім. Т. Шевченка, підбили 9 листопада в Києві.

У турнірі взяли участь 12 команд із Києва, Харкова, Луцька, Рівного та Житомира. Харків представляли п'ять команд - переможці ХІ міського турніру юних винахідників та раціоналізаторів, але у фінал вийшли лише три з них, які й посіли призові місця.

Так, 1 місце посіла збірна команда з Шевченківського району «Сяйво», 2 місце - команда Харківської гімназії №47 та збірної Шевченківського району «Спектр», третьою стала команда «Пульсар» з Індустріального району.

Переможцями турніру в особистій першості та номінаціях стали Михайло Гриценко (Харківська школа №150), Павло Ковальов і Анастасія Шевцова (НВК №45 «Академічна гімназія»), Кирило Цвєтков та Дмитро Жовтобрюх (Харківська гімназія №47), Анастасія Клімова (Харківська школа №168), Ярослав Ясинський (Харківська школа №80), Ярослав Суботін (Харківський технологічний ліцей №9), Павло Доброносов (Харківська школа №17), Владислав Усіченко та Єлизавета Седюк (Харківський ліцей № 89), Данило Капустянський і Георгій Кулак (Харківська гімназія №116).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини