Харківські учні можуть взяти участь у всеукраїнському творчому конкурсі
21 січня 2021 10:34 Освіта
Харківські учні можуть взяти участь у всеукраїнському творчому конкурсі Оголошується прийом заявок на участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.

Як повідомили в Департаменті освіти, в конкурсі можуть взяти участь учні 1-11-х класів шкіл та студенти.

Фестиваль-конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях:

- учні 1-4 класів (номінації: «Декламація», «Малюнок»);
- учні 5-7 класів (номінації: «Декламація», «Малюнок»);
- учні 8-9 класів (номінації: «Аудіовізуальний твір», «Вокал», «Декламація», «Інсценізація», «Малюнок», «Твір»);
- учні 10-11 класів та студенти (номінації: «Аудіовізуальний твір», «Вокал», «Декламація», «Інсценізація», «Малюнок», «Науково-пошукова робота», «Твір»).

Для участі необхідно подати електронну заявку на сайті www.konkurs-lesya.com.ua. Прийом заявок та конкурсних робіт триватиме з 25 січня до 25 лютого. З положенням фестивалю-конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Довідка. Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвячений українській поетесі Лесі Українці, проводиться з 2004 року. У конкурсі можуть брати участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні та студенти навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з України, а також діти українців, які живуть за кордоном.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини