«Харківводоканал» продовжує переукладати договори з абонентами
26 лютого 2021 15:25 ЖКГ
«Харківводоканал» продовжує переукладати договори з абонентами Договори з КП «Харківводоканал» на надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення переуклали понад 135 тис. абонентів.

Про це сьогодні, 26 лютого, повідомив заступник генерального директора - директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак.

Він нагадав, що для абонентів, які проживають у багатоповерхових будинках, законодавством передбачено на вибір два види договору: з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж і без обслуговування.

«Ми укладаємо з абонентами типові договори, затверджені постановою Кабінету Міністрів України. Згідно з новим законодавством, якщо договір не буде переукладено, то автоматично починає діяти індивідуальний договір - без обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Після цього проведення всіх ремонтних робіт на внутрішньобудинкових мережах буде на відповідальності мешканців, а не підприємства», - зазначив Тарас Грущак.

За його словами, раніше тариф складався з двох послуг - водопостачання та водовідведення, в які входили всі супутні послуги - ведення особових рахунків, друк та доставка квитанцій, проведення та прийом платежів тощо. Після вступу в дію нового закону всі послуги розділені на окремі складові: водопостачання, водовідведення та окремою графою - обслуговування абонентів. При укладанні договору з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем в квитанціях з'явиться сплата за цю послугу, але вона буде виключена з платежів від КП «Жилкомсервіс».

Також Тарас Грущак повідомив, що крайні терміни переукладання договорів в зв'язку з карантинними обмеженнями були продовжені. Їх можна переукласти протягом п'яти місяців після закінчення карантину.

На підприємстві нагадали, що в залежності від статусу абонентів передбачено п'ять різних видів договорів, які будуть з ними укладатися. Зразки цих видів договорів розміщені на сайті підприємства. Їх можна укласти безкоштовно у сервісних центрах з обслуговування споживачів (адреси і телефони вказані в квитанціях). При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і технічний паспорт. Оформлення документів займає не більше 10 хвилин. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини