Харків'ян запрошують долучитися до формування міської політики відкритості
02 березня 2021 16:25 Суспільство
Харків'ян запрошують долучитися до формування міської політики відкритості Захід, присвячений Міжнародному дню відкритих даних, пройде 4 березня у центрі «Дія.Бізнес» (вул. Сумська, 65).

У ньому візьмуть участь директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець, керівник напрямку «Open City Administration» Андрій Кірик, керівник експертної групи з відкритих даних директорату розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Михайло Карнєєв, керівник напрямку «E-Health» Тетяна Виноградська та ін. Також до обговорення можуть долучитися всі бажаючі.

Учасники зустрічі дізнаються більше про відкриті дані, зможуть висловити свої побажання щодо розвитку галузі та долучитись до формування міської політики відкритості. 

«Щороку у березні у всьому світі відзначають Міжнародний день відкритих даних. Харків, який визначив відкриті дані як один із пріоритетних напрямків розвитку, приєднується до руху вже вдруге», - зазначили організатори. 

Початок - о 15:00. З програмою заходу можна ознайомитися тут. Зареєструватися для онлайн чи офлайн-участі потрібно за посиланням.

Зазначимо, що через карантинні обмеження кількість присутніх на заході безпосередньо у центрі «Дія.Бізнес» - обмежена. Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано всім, хто зареєструється. 

Організатори - Департамент цифрової трансформації за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та у партнерстві з «Дія.Бізнес Харків».


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини