Харків'ян запрошують на ярмарок спорту
04 вересня 2019 13:03 Спорт
Харків'ян запрошують на ярмарок спорту VI спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» відбудеться 14 вересня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У церемонії відкриття візьмуть участь олімпійські чемпіони, представники спортивних федерацій та секцій та лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан.

В ході ярмарку територія парку буде розділена на три функціональні зони.

На центральній алеї розмістяться більше 20-ти спортивних організацій і 20 фітнес-клубів та фудкортів здорового харчування.

На спортивних майданчиках парку пройдуть турніри і показові виступи з різних видів спорту: баскетболу, пляжного волейболу, гандболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу та ін.

Також на спортивних майданчиках телеведучий і лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан проведе фестиваль для школярів.

У зоні бойових єдиноборств (зліва від сцени) відбудеться презентація понад 30 спортивних організацій з бойових мистецтв.

На головній сцені весь день проходитимуть показові виступи спортивних організацій. У парку будуть встановлені фотозони і зона віртуальної реальності, гості заходу зможуть взяти участь у розіграшах, у спортивному квесті, перевірити свої сили в різних видах спорту.

Початок ярмарку - об 11:00.

Нагадаємо, що у 2018 році в спортивному ярмарку була задіяна рекордна кількість учасників - 102 спортивні організації. Харків'яни могли вибрати для себе нове спортивний напрямок, яким хотілося б займатися, отримали необхідну інформацію від тренерів, ознайомилися з роботою спортивних установ, графіком проведення занять і записали дітей до спортивних секцій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини