Харків'ян запрошують розповісти історію своєї родини
26 жовтня 2020 10:45 Суспільство
Харків'ян запрошують розповісти історію своєї родини Жителів Харкова запрошують взяти участь у створенні документального онлайн-проєкту «Розмова».

Всі бажаючі можуть поділитися онлайн своїми спогадами і розповідями про те, які традиції шанують в їхній родині, що цінують, які особисті межі встановили в поведінці і мисленні, скільки поколінь родичів пам'ятають про трагедії минулого, як родичі пережили Другу світову війну, які події минулого вплинули на сприйняття сьогодення і заклали мрії на майбутнє тощо. 

Як повідомили організатори, проєкт був започаткований з метою зробити пам'ять про трагедії минулого живою, усвідомити актуальність історичних подій для сьогодення і майбутнього України.

Взяти участь у проєкті «Розмова» можуть повнолітні українці, а також колективи організацій, підприємств та гуртків. Зареєструватися можна тут.

Розмова триватиме 30 хвилин у форматі Zoom-конференцій чи в інших додатках для відеозв’язку. Відео будуть опубліковані на сайті проєкту.

Організатори - Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр», некомерційна освітня організація, покликана вшанувати пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру та сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту. У 2016 році в Україні була підтримана ідея створення Меморіалу Голокосту «Бабин Яр».

Теги:
Друкувати
Останні новини