Заходи з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройдуть 8 та 9 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.
8 травня о 12:00 у ретро-парку бажаючі зможуть взяти участь у висадці маків на клумбі пам'яті. О 15:00 для гостей парку відбудеться концерт театру пісні і поезії «Фрідляндія».
На центральній алеї пройдуть відкриті майстер-класи з виготовлення маків. О 17:00 на головній сцені відбудеться святковий концерт. У Французькому парку ввечері звучатимуть мелодії воєнних років на акордеоні, а о 20:00 всіх бажаючих запрошують на перегляд військової мелодрами «Женя, Женечка та «Катюша» (на території ігрового комплексу «Лігво Біллі Кіда»).
9 травня, у День Перемоги, в парку відбудеться традиційний музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам!». Святкові концерти за участю вокальних, танцювальних і театральних колективів пройдуть в ретро-парку, французькому парку і на головній сцені.
У березовому гаю, поруч з канатною дорогою, працюватиме традиційна артистична інсталяція «Привал», на якій показажуть, як відпочивали солдати після бою, як перев'язували рани, чистили амуніцію, готували польову кашу. Бажаючі зможуть послухати пісні воєнних років на патефоні. Для дітей працюватиме смуга перешкод і тир. О 20:00 під відкритим небом розпочнеться показ легендарного фільму Леоніда Бикова «У бій ідуть одні «старики».
О 13:30 на головній сцені парку розпочнеться музично-театральний фестиваль «Вклонімося великим тим рокам», урочистий концерт презентує Центр народної творчості.
Також на малих сценах парках пройдуть тематичні концерти, зокрема, в ретро-парку відбудеться концерт Яни Ващук, у Французькому парку прозвучать пісні воєнних років та музика на акордеоні і губній гармошці.
Вечірню програму 9 травня відкриє музичний спектакль «З коханими не розлучайтеся». Спеціальну програму з відомими та улюбленими військовими і сучасними піснями підготувала група «Льюїс Керролл».
З повною програмою святкових заходів можна ознайомитися тут.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
13:34
Поліція звільнятиме територію залізничного вокзалу від покинутих автомобілів
-
12:54
«The Washington Post»: Мер Харкова не припускає думки, що місто може опинитися в руках Росії
-
12:26
Які аптеки сьогодні працюють у Харкові (список)
-
11:46
Ігор Терехов: Харків захищають справжні герої
-
11:02
Всі системи працюють у штатному режимі - «Харківводоканал»
-
09:49
Харків'ян просять дотримуватися повного світломаскування
-
08:25
Гаряча лінія поліції «102» досі не працює
-
07:28
Українців закликають не поширювати у мережі влучання снарядів одразу після обстрілів
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Сьогодні всі – герої!
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Харків'яни мають отримувати все необхідне
-
03/03/2022
Харків'яни зможуть отримати медикаменти у лікарнях
-
03/03/2022
Харківські лікарі консультують громадян онлайн
-
03/03/2022
Салтівське трамвайне депо розбомбили, але транспорт продовжує доставляти продукти
-
03/03/2022
Харків'яни можуть отримати гуманітарну допомогу (адреси)
-
03/03/2022
Час комендантської години у Харкові не змінився
-
03/03/2022
Із Харкова збільшують кількість евакуаційних потягів
-
03/03/2022
У Харкові створили бот для пошуку зниклих родичів та знайомих
-
03/03/2022
«Укрзалізниця» потребує волонтерів
-
03/03/2022
Евакуація мирного населення та отримання гуманітарної допомоги – Харків міцно тримає оборону
завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes