Харків'ян запрошують відвідати Харківську філармонію та ХНАТОБ
22 вересня 2020 09:31 Міжнародне співробітництво
Харків'ян запрошують відвідати Харківську філармонію та ХНАТОБ Акція «Дні європейської спадщини», в рамках якої пройдуть екскурсії в значимі установи культури, відбудеться 26 вересня в Харкові.

Тема цьогорічної програми – «Буденність мистецтва: таємниці залаштунків».

Як повідомили організатори, для екскурсій обрали видатні мистецькі заклади міста: Харківську філармонію та Харківський національний академічний театр опери та балету імені Миколи Лисенка. У учасників заходу буде унікальна можливість на власні очі побачити приховані від глядачів залаштунки та відчути атмосферу театрального життя артистів.

Участь у заходах безкоштовна, але за попередньої реєстрації. Екскурсії проводитимуться з дотриманням усіх заходів відповідно до карантинних вимог. Кількість учасників обмежена. 

Розклад екскурсій:

12:00 та 12:30 – Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В. Лисенка (вул. Сумська, 25); у кожній групі – до 20 осіб;
 
16:00 - Харківська філармонія (вул. Римарська, 21); у групі – до 40 осіб.

Зареєструватися на екскурсії можна тут.

Довідка. Дні європейської спадщии - загальноєвропейська ініціатива, заснована Радою Європи 1991 року. Її метою є привернення уваги громадськості до культурної спадщини і її ролі у розвитку сучасного суспільства. Заходи, які проводяться в рамках Днів європейської спадщини, покликані відкрити зазвичай закриті або маловідомі пам’ятки, щоб показати мешканцям і гостям міста їхню історичну, культурну або архітектурну цінність. Традиційно Дні європейської спадщини проходять у вересні по всій Європі.

Друкувати
Останні новини