Харків'яни отримають грошову підтримку від організації «Save the Children»
26 травня 2022 17:14 Суспільство
Харків'яни отримають грошову підтримку від організації «Save the Children» Міжнародна організація «Save the Children», що займається захистом прав дітей по всьому світу, надасть грошову допомогу харківським сім'ям.

Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 26 травня, зустрівся із представниками організації «Save the Children».

У рамках зустрічі сторони обговорили питання, пов'язані із захистом прав дітей, забезпеченням їх доступа до освіти, необхідною медичною допомогою та нормальними умовами проживання. Як зазначив представник «Save the Children» Денис Пужалін, починаючи з 2014 року, організація переважно займалася гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей, проте після 24 лютого розширила свою діяльність. Зараз, окрім гуманітарної, організація надає інформаційну, медичну та психологічну допомогу, а також фінансово допомагає тим, хто її потребує, з різних регіонів. Зокрема, організація готова надати кошти сім'ям із міста Харкова.

Своєю чергою Ігор Терехов зазначив, що харків'яни щодня страждають через ворожі обстріли. Через війну багато хто з них втратив роботу та житло, тому для забезпечення харків'ян нормальними умовами проживання місто розглядає будь-які форми співпраці.

«Росіяни продовжують нещадно обстрілювати Харків. Страждають і дорослі, і діти. Ситуація складається нелегка, і ми вдячні за надану підтримку. Якщо ми говоримо про фінансову допомогу, то це навіть краще за гуманітарну. Проблем із продовольством у місті немає. Таким чином, харків'яни зможуть купити саме те, що їм потрібно. Ми підготуємо списки сімей, які потребують такої підтримки насамперед», - наголосив Ігор Терехов.

Крім того, організація «Save the Children» готова взяти участь у відновленні закладів середньої освіти міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини