Харків'яни стали чемпіонами України з бадмінтону
06 лютого 2018 11:47 Спорт
Харків'яни стали чемпіонами України з бадмінтону Харків'яни завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті України з бадмінтону, який проходив з 1 по 4 лютого в місті Дніпро.

У турнірі взяли участь 113 спортсменів з семи регіонів України - Вінницької, Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської областей та міста Києва. Харків'яни завоювали чемпіонські титули у чотирьох категоріях з п'яти, а також виграли чотири срібні медалі та одну бронзову.

У чоловічій одиночній категорії за чемпіонський титул боролися два харків'янини: багаторазовий чемпіон України, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Дмитро Завадський і діючий чемпіон України, учасник Олімпійських у Ріо-де-Жанейро Артем Почтарьов. У результаті Артем Почтарьов переміг в трьох партіях з рахунком 13-21, 21-12, 21-19.

У чоловічій парній категорії чемпіонами стали Валерій Атращенков та Артем Почтарьов, які змагалися з братами Георгієм і Геннадієм Натаровими і перемогли з рахунком 21-14, 21-9. 

У жіночій парній категорії чемпіонками стали Єлизавета Жарка та Марина Ільїнська, які обіграли Олену Прус та Юлію Казарінову з рахунком 13-21, 21-8, 26-24. Володарками бронзових медалей стали Наталія Войцех і Марія Улітіна (обидві - з Дніпра).

У змішаній парній категорії перемогли Валерій Атращенков і Єлизавета Жарка, які обіграли у фіналі Артема Почтарьова і Наталію Войцех з рахунком 21-19, 21-17. Третє місце посіли Данило Боснюк та Марія Улітіна з міста Дніпро.

Єдина категорія, де харків'яни залишилися без медалей, - жіноча одиночна. «Золото» у ній завоювала Марія Улітіна, «срібло» - Наталія Войцех, а бронзову медаль отримала Христина Джангобекова зі Львова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини