Міська рада вітає новообраного ректора Юридичного університету імені Ярослава Мудрого
27 листопада 2020 12:07 Місто
Міська рада вітає новообраного ректора Юридичного університету імені Ярослава Мудрого Харківська міська рада сьогодні, 27 листопада, привітала Анатолія Гетьмана з обранням на посаду ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

«Щиро вітаємо Вас з обранням на посаду ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, одного з найпрестижніших юридичних вишів нашої держави.

Результати виборів стали підтвердженням Вашого високого авторитету серед колег. Упевнені, що Ваш багатий професійний досвід сприятиме подальшому розвитку університету, зміцненню матеріально-технічної бази й підвищенню його статусу як юридичного центру України не лише в нашій державі, а також і в міжнародному співтоваристві.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, нових успіхів і плідної роботи. Нехай Ваші цілеспрямованість та науковий потенціал сприяють подальшому розвитку університету та підтримують високий авторитет української юридичної науки. Висловлюємо надію на подальшу конструктивну співпрацю», - говориться у привітанні. 

Зазначимо, вибори ректора Національного юридичного університету відбулися вчора, 26 листопада, на конференції трудового колективу навчального закладу. За результатами голосування ректором вишу став проректор з наукової роботи Анатолій Гетьман.
Друкувати
Останні новини