КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» почало використовувати в роботі з вивезення сміття інтерактивну карту.
Як повідомив сьогодні, 18 жовтня, директор КП «Міський інформаційний центр» Олександр Попов, розроблена комп'ютерна програма дозволяє КВБО більш ефективно справлятися з цією роботою.
За його словами, для створення інтерактивної карти вивезення сміття було підібрано програмне забезпечення, що розповсюджується безкоштовно. Після цього на карту були нанесені місця розташування всіх сміттєвих контейнерів, і зараз КВБО проводить відпрацювання маршрутів руху сміттєвозів з визначенням місць, де проїзд буває утруднений.
«Раніше система з вивезення сміття була організована за усталеною схемою: водій отримував шляховий лист, їхав якимось маршрутом, вивозив ТПВ. При цьому проаналізувати ефективність його роботи було досить-таки складно. Скупчувалися тонни паперів, звіти, і що з ними робити - незрозуміло. Тепер же, коли в програмному продукті накопичиться необхідна інформація, ми зможемо зробити аналіз ефективності кожного маршруту: десь оптимізувати проїзд, десь переставити контейнери тощо. З'явився прозорий облік того, з якою частотою вивозиться контейнер, як наповнюється, тобто робота буде побудована більш оптимально», - зазначив Олександр Попов.
Він повідомив, що в кожному сміттєвозі є система навігації для визначення його місця розташування. Але машини можна буде обладнана й іншими датчиками, наприклад, для зважування контейнера. Це дозволить отримувати інформацію про те, де сміття накопичується швидше.
«Підприємство вже використовує інтерактивну карту в своїй роботі. Коли програма буде доповнена і вдосконалена, до неї зможуть підключитися районні адміністрації для контролю ситуації, а, можливо, і жителі міста, щоб повідомляти про те, де контейнери переповнені. Може, тоді до цього будинку будуть направляти машину раніше графіка. Технології все це дозволяють зробити», - повідомив Олександр Попов.
Планується, що робота над удосконаленням інтерактивної карти з вивезення сміття буде завершена через кілька місяців.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
17:50
Харківські рятувальники сьогодні загасили пожежу близько в 30 житлових будинках
-
17:46
Гаряча лінія поліції «102» поновила роботу
-
17:36
У Харкові включили опалення ще у 175 житлових будинках
-
16:56
Комендантська година у Харкові розпочнеться о 18:00
-
16:38
Харківські рятувальники звертаються до громадян з проханням про допомогу
-
15:27
Харків’яни ліквідували понад 500 одиниць ворожої техніки
-
14:49
У Харкові шукають водіїв з особистим транспортом для доставки гуманітарної допомоги
-
13:34
Поліція звільнятиме територію залізничного вокзалу від покинутих автомобілів
-
12:54
«The Washington Post»: Мер Харкова не припускає думки, що місто може опинитися в руках Росії
-
12:26
Які аптеки сьогодні працюють у Харкові (список)
-
11:46
Ігор Терехов: Харків захищають справжні герої
-
11:02
Всі системи працюють у штатному режимі - «Харківводоканал»
-
09:49
Харків'ян просять дотримуватися повного світломаскування
-
08:25
Гаряча лінія поліції «102» досі не працює
-
07:28
Українців закликають не поширювати у мережі влучання снарядів одразу після обстрілів
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Сьогодні всі – герої!
-
03/03/2022
Ігор Терехов: Харків'яни мають отримувати все необхідне
-
03/03/2022
Харків'яни зможуть отримати медикаменти у лікарнях
-
03/03/2022
Харківські лікарі консультують громадян онлайн







завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes