На коксовому заводі розробляють проект системи захисту від шкідливих викидів
25 грудня 2019 13:49 Місто
На коксовому заводі розробляють проект системи захисту від шкідливих викидів На Харківському коксовому заводі працюють над створенням системи захисту від токсичних викидів.

Про це сьогодні, 25 грудня, на зустрічі з харків'янами у школі №153 повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

За його словами, на підприємстві потрібно встановити обладнання, яке відповідало б міжнародним стандартам.

«Коксохім - дуже злободенне питання. Пройшла зустріч міського голови Геннадія Кернеса з працівниками заводу, жителями району, де він розташований. Була відпрацьована стратегія, що завод зобов'язаний за свої кошти виконати всі заходи, щоб не було шкідливих викидів. Це питання знаходиться на постійному контролі, і ми доведемо його до кінця», - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що у жовтні Харківський міський голова Геннадій Кернес провів зустріч з працівниками та представниками нового керівництва Харківського коксового заводу, а також жителями Новобаварського району. Він пообіцяв, що міська влада контролюватиме виконання обіцянок, даних новим керівництвом підприємства з виплати заробітної плати та вирішенню екологічної проблеми.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини